Hakkımızda

Etiler Psikolog Onix Psikoloji

Onix Psikoloji yıllardır olan mesleki birikimle kurulan psikolojik danışmanlık merkezidir. Onix Psikoloji, profesyonel bir ekiple danışmanlık hizmeti vermektedir. Ekibimizde bulunan tüm uzmanlar etik ilkelere ve hasta/danışan odaklı çalışmalara bağlı, Türk Psikologlar Derneği tarafından tanınan üniversitelerin psikoloji bölümünden mezun, yine aynı alanda yüksek lisans eğitime sahip uzmanlar tarafından yürütülmektedir. Verilen tüm terapi ekollerinin eğitimi alınmış (geçerli sertifikalar), en az 2000 saatlik mesleki deneyime sahip olduktan sonra kurumumuzda çalışmaya başlanmıştır.

Onix Psikoloji, insana dair her konuya yansız, yargılamadan, ölçülebilir ve çağdaş bakış açısı ile katkıda bulunmayı ilke haline getirmiştir. Temel amacı; gençlerin, ailelerin, yetişkinlerin ve çiftlerin ulaşmayı hedeflediği mutlak huzuru bulmaları açısından tıkanıklık yaşanan alanın açılmasını sağlamaktır. Bu açılımı tamamen bilimsel verilere dayanarak, yapılandırılmış ve uzman kişiler tarafından eğitimleri tamamlanmış ekoller ile yapılmaktadır.

Her danışan eşit ve en yüksek düzeyde saygıyı hak ettiğini bilen uzman kadrosu ile her türlü dini, siyasi, ideolojik yapıdan bağımsız şekilde süreç yürütülmektedir.

Yeniliğe açık, bütüncül ve bilimsel yaklaşımımızla insanların güvenle söz ettiği bir danışmanlık merkezi olma yolunda tüm gücümüzle ilerliyoruz.

Serkan ELÇİ
Uzman Psikolog